Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Galatasaray Haberleri
  4. »
  5. Sarı-Kırmızılılardan Başkan Özbek’in Sağlığı ile ilgili gelen açıklama: Endişe gerektirecek bir durum görünmüyor!

Sarı-Kırmızılılardan Başkan Özbek’in Sağlığı ile ilgili gelen açıklama: Endişe gerektirecek bir durum görünmüyor!

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
5 0

Galatasaray, akut pankreatit şüphesi ile hastaneye yatırılan Başkan Özbek’in sağlık durumuna yönelik açıklama yaptı. Kulüpten yapılan açıklamada, Başkan Özbek’in halsizlik ve karın ağrısı şikâyeti ile başvurduğu hastanede gerçekleşen tetkik ve değerlendirme neticelerinde endişeyi gerektirecek durum olmadığı ve gastroenterit tanısı ile tedaviye başlandığı söylendi.

Süper Lig’in önemli kulübü Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, akut pankreatit şüphesi ile hastaneye kaldırılmıştı. Kulüp, Başkanın sağlık durumuna yönelik bir açıklama da bulundu.

‘’Özbek’in Tetkiklerinde Önemli Bir şey Çıkmadı’’

Sarı-Kırmızılı kulüpten yapılan yazılı açıklamada Başkanımız Özbek’in karın ağrısı ve halsizlik şikayeti ile başvuruda bulunduğu hastanede yapılan tetkik ve değerlendirme neticelerinde önemli bir bulguya rastlanılmadığı ifade edildi.

‘’Başkan Özbek’in Gastroenterit Tanısıyla Tedavi Sürecine Başlandı’’

Sarı-Kırmızılılar’dan konuya dair yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ‘’Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sn. Dursun Aydın ÖZBEK, 18 Aralık Pazartesi günü Medicana Ataşehir Hastanesi’ne halsizlik ve karın ağrısı şikâyeti ile ayaktan başvuruda bulunmuş, gerçekleşen tetkik ve değerlendirme neticelerinde önemli bir bulgu çıkmamıştır. Sn. ÖZBEK’in, gastroenterit tanısı ile tedavi sürecine başlanmış olup ve tedaviden sonra taburculuğu planlanmıştır.

‘’Endişeye Gerek Yok’’

Başkanımızın sağlık durumuna yönelik şu anda endişe edilecek bir durum bulunmadığını kamuoyuna sunarız. Başkanımız Dursun Özbek’e geçmiş olsun dileklerimizi sunar, acil şifalar dileriz.’’

İlginizi Çekebilir;  Beşiktaş’ta Bailly sakatlandı! Durumu nasıl? Hafta sonu oynayabilecek mi?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir