Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenerbahçe Haberleri
  4. »
  5. Becao amaliyet oldu! Fenerbahçe’den resmi açıklama…

Becao amaliyet oldu! Fenerbahçe’den resmi açıklama…

abaddonn abaddonn - - 1 dk okuma süresi
38 0

Savunmadaki problemlerle boğuşan Fenerbahçe’den kritik bir açıklama geldi. Açıklamaya göre sezon başında takıma katılan Becao ameliyat oldu. Yıldız oyuncunun ne kadar süre takımdan ayrı kalacağı ise henüz bilinmiyor. Pendikspor karşısında sakatlanan yıldız oyuncunun Trabzonspor karşısında da forma giyemediği ve ardından sakatlığı için ameliyat olduğu belirtildi.

Sarı lacivertlilerde bir süredir tüm savunma oyuncularının durumu yakından takip ediliyor. Buna Becao’da dahil. Üstelik yıldız isim ameliyat oldu ve takımdan ne kadar ayrı kalacağı henüz belli değil. Kulüp ise bu konuda resmi bir açıklama yaptı. Pendikspor karşısında ilkyarı oyunda kalan yıldız isim ikinci yarıya çıkamamış ve yerini takım arkadaşlarına bırakmıştı.

Becao ameliyat oldu

Becao’nun durumu henüz netlik kazanmazken ameliyat olması ile birlikte sahalardan uzun süre uzak kalması bekleniyor. Böylece Fenerbahçe kulübü de oyuncunun ameliyat olduğuna dair bir açıklama yaparak yıldız oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğunu belirttiler. Ancak takıma ne zaman döneceğinin ise bilinmediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir;  Fenerbahçe taraftarı adeta yas tutuyor! O isimde sakatlık kervanına katıldı!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir