Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenerbahçe Haberleri
  4. »
  5. Fenerbahçe, Trabzonspor maçı öncesi sakatlıklarla boğuşuyor! Takım adeta revire döndü!

Fenerbahçe, Trabzonspor maçı öncesi sakatlıklarla boğuşuyor! Takım adeta revire döndü!

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
42 0

Sezona sükseli bir başlangıç yapan Fenerbahçe nazara geldi! Takım hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor maçı öncesinde adeta revire döndü. Üstelik sakatlıkların genellikle defans oyuncularında görülmesi de moralleri bozan farklı bir unsur oldu.

Fenerbahçe sezona 19 maçta 19 galibiyet alarak başladı. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu başlangıç ile birlikte takıma 20. Maç öncesi adeta nazar değdi. Özellikle geniş kadrosu ile dikkat çeken takımda maalesef defans problemi baş gösteriyor.

Fenerbahçe defansı yangın yeri

Serdar Aziz’in ameliyat olması ile başlayan süreçte Djiku’nun ayağında kırık olması, Becao’nun Pendikspor karşılaşmasında sakatlanması gibi etmenler İsmail Kartal’ı kara kara düşündürüyor. Bu oyuncuların yerine defans Samet Akaydın’ın tercih edilebileceği konuşuluyor. Ancak o da son maçta 84. Dakikada sakatlanarak oyundan çıkmak durumunda kalmıştı. Ancak yanında kimin oynayacağı ise henüz bilinmiyor.

Sakatların durumunda bir değişiklik olmazsa defans hattının değişebileceği ve ön libero olarak oynayan oyunculardan Kartal’ın bir libero ortaya çıkarması bir çare olarak dikkat çekiyor. Trabzonspor maçının yaklaşması ile birlikte buna karar verileceği de gelen bilgiler arasında.

İlginizi Çekebilir;  Fenerbahçe liderliği devralmak için sahaya çıkıyor. İşte Fenerbahçe - Atakaş Hatayspor muhtemel 11'i

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir