Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenerbahçe Haberleri
  4. »
  5. Fenerbahçeli oyunculara transfer döneminde teklif yağacak! Sarı lacivertliler adeta para basacak

Fenerbahçeli oyunculara transfer döneminde teklif yağacak! Sarı lacivertliler adeta para basacak

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
48 0
fenerbahçe

Fenerbahçeli oyunculara transfer döneminde adeta teklif yağacak. Pek çok kulüp sarı lacivertlilerde performansı ile öne çıkan oyuncuları izlemesi için scout ekiplerini görevlendirdi bile. Ancak özellikle 3 yıldız isim bu konuda daha öne çıkıyor.

Bu sezon aldığı ve sattığı oyuncular ile adından sıklıkla bahsettiren Fenerbahçe, her geçen gün farklı bir iddia ile çalkalanıyor. Ligde ve Avrupa’da 18’de 18 ile yoluna devam eden sarı lacivertlilerin her bir oyuncusunun değeri artmış durumda. Ancak özellikle 3 tane isim var ki onların değeri bir hayli arttı. İşte o transfer dedikoları…

Fenerbahçeli oyunculara teklif yağıyor

3 tane oyuncu için Avrupalı kulüpler adeta sıraya girmiş durumda. Ferdi Kadıoğlu, İsmail Yüksek ve Sebastian Szymanski. Ferdi için geçen seneden beri Avrupalı kulüpler kapıda. Ancak yönetim henüz beklediği teklifi bulamadı ve oyuncuyu satmıyor. İsmail Yüksek ise bu sezon gösterdiği performans ile adından çokça bahsettiriyor. Sezon sonunda yıldız oyuncuyu kadroda tutmak bir hayli zor. Gelelim Sebastian Szymanski’ye. Szymanski ise adeta bu yıl parladı. Gösterdiği performans ile sadece ülkemizde değil dünya basınında adından söz ettiriyor. Onu da sezon sonunda kadroda tutmak çok zor olacak.

İlginizi Çekebilir;  Ertaç Özbir kalede devleşti! Sezonun en iyi performansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir