Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Icardi yine gönülleri fethetmeyi başardı! Öyle bir şey yaptı ki…

Icardi yine gönülleri fethetmeyi başardı! Öyle bir şey yaptı ki…

abaddonn abaddonn - - 1 dk okuma süresi
18 0

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı M. Icardi yaptığı her hareket ile taraftarın gönlünü kazanmayı sürdürüyor. Yıldız isim son olarak yaptığı paylaşımla yine taraftarı adeta mest etti. Her fırsatta farklı bir detay ile Türkiye sevgisini gösteren Icardi, bu sefer de yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. İşte detaylar…

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Mauro Icardi, gönülleri fethetmeye kararlı. Yıldız isim son yaptığı paylaşımda ay yıldız ve nazar boncuklu bir bileklik takmış. Bu detaya dikkat eden taraftarlar ise adeta kendilerinden geçtiler.

Bu ne sevgi Icardi!

Icardi’nin paylaşımını gören taraftarlar yıldız oyuncuyu adeta yorum yağmuruna tuttular. Oyuncunun taktığı bilekliğe dikkat çeken taraftarlar birbiri ardına oyuncunun paylaşımına yorum yağdırdılar. Özellikle Icardi’nin muhteşem performansının yanında Türkiye sevgisi de görülmeye değer. Yıldız oyuncunun yaptığı her bir hareket adeta olay oluyor. Son dönemin formda isimlerinden bir tanesi olan Icardi, son lig maçında 1 gol 2 asist yapma başarısı göstermişti.

İlginizi Çekebilir;  Galatasaray aradığı yıldızı Danimarka’da buldu! O yıldız kulübüne resti çekti: “Beni bırakın”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir