Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenerbahçe Haberleri
  4. »
  5. İngiliz ekibi onun için geliyor! Fenerbahçe – Trabzonspor karşılaşmasında izleyecekler!

İngiliz ekibi onun için geliyor! Fenerbahçe – Trabzonspor karşılaşmasında izleyecekler!

abaddonn abaddonn - - 1 dk okuma süresi
47 0

Süper Lig’de lider olarak yoluna devam eden Fenerbahçe, 4.11.2023 tarihinde Trabzonspor ile evinde karşılaşacak. Maça ise yabancı basının ilgisi büyük. Aynı zamanda bazı kulüplerin maçı izlemek için scout ekiplerini görevlendirdiği biliniyor. Radardaki isim ise Milli Takım forması ile göz dolduran İsmail Yüksek!

Fenerbahçe’nin milli futbolcusu İsmail Yüksek gösterdiği performans ile Avrupa’nın devlerini kendisine hayran bıraktı. Pek çok kulüp scout ekiplerini İsmail için görevlendirirken onun performansı karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Özellikle oyuncunun son milli maçlarda gösterdiği performans adının duyulmasına yetti diyebiliriz.

İsmail Yüksek için geliyorlar

İngilizlerin büyük kulüplerinden olan Tottenham İsmail Yüksek’i izlemek üzere Trabzonspor karşılaşmasına scout ekiplerini görevlendirme kararı aldı. Buna göre scout ekiplerinden eğer ki geçer not alırsa o zaman İsmail Yüksek için ciddi bir teklif gelebilir. İsmail’in performansını yakından takip edecek olan ekip İsmail’i İngiltere’ye götürmek için şartları zorlayacak. Tottenham’ın menajeri Ange Postecoglou’nun da İsmail’i beğendiği ve onun izlenmesi yönünde talimat verdiği biliniyor.

İlginizi Çekebilir;  Fenerbahçe transfer yapıyor ama bu transfer başka!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir