Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. İngilizler Kerem için harekete geçti! İngiliz basınından bomba iddia

İngilizler Kerem için harekete geçti! İngiliz basınından bomba iddia

abaddonn abaddonn - - 1 dk okuma süresi
32 0

Galatasaraylı yıldız futbol Kerem Aktürkoğlu için İngilizler harekete geçti. A Milli takımda da boy gösteren yıldız oyuncunun performansı son dönemde Galatasaray’da eleştiri konusu olmuştu. İngilizler ise bu konuda sürpriz iddialar ortaya attılar.

Süper Lig’de istatistiklere baktığımızda 12 haftanın ardından maç başına kilit pası en çok veren oyuncu konumunda yer alan Kerem, 3.1 ortalama yakalamış durumda. Ancak performansındaki iniş ve çıkışlar nedeniyle her daim aranılan bir sisteme ayak uydurmak zorunda kalan Kerem, taraftarlardan da bu konuda eleştiri almaya başladı bile.

İngilizler Kerem için devreye girdi!

Son dönemde giderek artan eleştirilerin hedefi olan Kerem için İngilizlerde devreye girmiş durumda. Buna göre basına yansıyan haberler ile birlikte özellikle Kerem’in Galatasaray’dan ayrılma fikrinin bulunduğu ortaya atılıyor. Ara transfer dönemi olmasa dahi yaz transfer döneminde yıldız oyuncunun takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bonservis ücreti için ise İngilizler 15 – 20 milyon Euro gibi rakamlardan bahsediyor.

İlginizi Çekebilir;  Galatasaray savunma krizi ile çalkalanıyor! Erden Timur direksiyonu ele alıyor!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir