Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Galatasaray Haberleri
  4. »
  5. Nelsson’un alternatifi hazır! Galatasaray transfere doyacak!

Nelsson’un alternatifi hazır! Galatasaray transfere doyacak!

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
14 0

Son dakika Galatasaray transfer haberleri… Galatasaray, bir türlü istenen performansı gösteremeyen ve sık sık gideceği ile ilgili spekülasyonlara maruz kalan Nelsson için kararını verdi. Buna göre yıldız oyuncu teklif gelmesi halinde devre arasında takımdan ayrılabilir. Üstelik bu durumda b planını da hazırda bulunduran sarı kırmızılılar alternatif ismi de hemen buldular.

Galatasaray, transfer çalışmalarını son gaz sürdürüyor. Devre arasında takımdaki eksik yerlere transfer yapmaya hazırlanan yönetim bu anlamda şimdiden harekete geçti. Sezon sonu muhakkak şampiyon olmak isteyen sarı kırmızılılarda gidecek ve gelecek oyuncular yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Galatasaray, devre arasına bileniyor

Kadrosunda 14 yabancı isim bulunduran Galatasaray, transfere yer açmak için de çalışıyor. Buna göre bir veya daha fazla oyuncu ile sözleşme feshi yapılması mümkün. Bu adaylar içinden en çok öne çıkan isim ise Nelsson. Eğer ki Nelsson ile yollar ayılırsa onun yerine gelecek olan isim ise Adamo Nagalo olacak. 21 yaşındaki stoperi transfer edecek olan Aslan, genç yıldızı parlatarak Avrupa piyasasına sürmeyi hedefliyor.

İlginizi Çekebilir;  Galatasaray orta sahaya takviye yapmaya hazırlanıyor! Ara transfer döneminde…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir