Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. İspanyollar Arda güler ile ilgili kötü haberi paylaştı “sakatlandı”

İspanyollar Arda güler ile ilgili kötü haberi paylaştı “sakatlandı”

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
31 0

Real Madrid’e transfer olduktan sonra kadroya dahi son maçlarda girmeye başlayan Arda Güler maalesef yine sakatlandı. Genç oyuncunun 1 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Ayrıca Arda’nın sakatlık haberini aldığında hüngür hüngür ağladığı ve sitem ettiği öğrenildi.

Real Madrid’e transfer olduktan sonra bir türlü istediğini bulamayan Arda Güler, sakatlıklardan başını bir türlü kaldıramadı. Üst üste yaşadığı uzun sakatlıklar sonrasında yeniden kadroya girmeye başlayan Arda Güler, bu sefer daha uzun bir sakatlık serüvenine yelken açtı. Yıldız oyuncunun yakınlarına bu sakatlık hakkında sitem ettiği öğrenildi.

Arda Güler: “Yıkıldım, yine aynı şey”

Arda Güler’in 1 ay sahalardan uzak kalacağını öğrendiği anda yıkıldığını ve hüngür hüngür ağladığını söyleyen İspanyol gazeteciler, kulüp doktorunun da kovulduğunu söyledi. Geçtiğimiz sezondan bu yana pek çok oyuncunun sakatlandığını ve doktorun kulüp içerisinde tartışıldığını söyleyen basın mensupları Arda olayından sonra ise artık doktoru olan Niko Mihic’in görevine son verildiğini söylediler. Arda Güler’de yakınlarına “ne zaman oynayacak olsam hep böyle oluyor. Yıkıldım” diyerek sitem etti.

İlginizi Çekebilir;  Nordsjaelland – Fenerbahçe maçı muhtemel 11

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir