Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Beşiktaş’ta Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın sözleşmesine 9 günlük revize geldi! Sözleşmenin fesih hakkı uzatıldı.

Beşiktaş’ta Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın sözleşmesine 9 günlük revize geldi! Sözleşmenin fesih hakkı uzatıldı.

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
5 0

Beşiktaş Kulübünde Eski Başkan Ahmet Nur Çebi döneminde göreve getirilen Çalımbay’ın sözleşmesinde bulunan özel maddenin son günü gelmişti. Yeni Başkan Hasan Arat yönetimi, deneyimli teknik direktörün sözleşmesinde bulunan fesih hakkını 9 günlük süre ile uzattı ve sözleşme, 27 Aralık süresine kadar yenilendi. Haberle ilgili işte detaylar…

Beşiktaş’ta eski Başkan Ahmet Nur Çebi döneminde yapılan özel sözleşme ile göreve getirilen deneyimli çalıştırıcı Rıza Çalımbay’ın takımda kalıp kalmayacağı konusu çözüm buldu. Siyah-Beyazlılarda ilk açıklanan seçimli genel kurul tarihi 17 Aralık olduğundan Rıza Çalımbay’ın sözleşmesinde bulunan opsiyon bugün sonlanacaktı. Beşiktaş’ta yeni yönetim, deneyimli çalıştırıcının sözleşmesini bugün sonlandırma hakkına revize getirdi.

Sözleşmedeki Fesih Hakkına Revize Geldi

Beşiktaş, deneyimli teknik direktörün sözleşmesinde olan fesih hakkını 9 günlük süre ile uzattı ve sözleşme 27 Aralık tarihine uzamış oldu.

Deneyimli Çalıştırıcının Durumu Lig ve Kupadaki Maçlar Belirleyecek

Siyah-Beyazlılarda yöneticilerin, gündemine yerli ve yabancı birçok teknik direktör gelmesine rağmen şu an da Rıza Çalımbay ile yolların ayrılması ile ilgili fikir birliğine varılamadı. Önümüzdeki süreçte alınacak neticelerin deneyimli hocanın kredisini yükseltebileceği öğrenildi.

Habere göre; Konferans Ligi’nde oynanan Lugano karşılaşmasında alınan galibiyet ve görev verilen genç oyuncuların iyi oyunu yönetimde sevinç yaşatırken lig ve kupada alınacak neticeler deneyimli çalıştırıcının Beşiktaş’taki kaderini belirleyecek.

İlginizi Çekebilir;  Fenerbahçe’den ayrıldı ama gittiği takımda adeta şov yapıyor!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir