Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Kamerunlu Golcü Aboubakar’ın menajeri Pini Zahavi, Beşiktaş’a restini çekti: Ya özür dileyeceksiniz ya da ocak ayında biz yokuz!

Kamerunlu Golcü Aboubakar’ın menajeri Pini Zahavi, Beşiktaş’a restini çekti: Ya özür dileyeceksiniz ya da ocak ayında biz yokuz!

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
5 0

Kamerunlu golcünün menajeri Zahavi, Beşiktaş kulübüne restini çekti. Aboubakar sürpriz bir şekilde sosyal medyadan Beşiktaş’ı takipten çıkarken menajeri Zahavi de Beşiktaşlı yöneticilere ‘’Ya Aboubakar’dan kamuya açık olarak özür dilersiniz veya ocak ayı transfer döneminde takımdan ayrılırız. Bu şartlarda Aboubakar asla devam etmek istemiyor’’ diye belirtti.

Siyah-Beyazlı kulüpte geçen haftanın başında takım içerisindeki uyumsuzluk ve performansların düşüklüğünden dolayı kadro dışı bırakılan Vincent Aboubakar, Rachid Ghezzal, Valentin Rosier, Eric Bailly ve Jean Onana’ya af gelmiş olsa da sular pek durulmamış görünüyor. Sakatlığı süren Valentin Rosier hariç diğer 4 oyuncu takımla çalışmalara başlarken Aboubakar sürpriz olarak sosyal medyadan Beşiktaş’ı takipten çıkardı. Kamerunlu golcünün menajeri Zahavi’de yönetim ile görüşme de bulundu.

Aboubakar’ın İtibarı Zedelendi

Menajer Pini Zahavi, Beşiktaş yönetimini bu dönemde profesyonel davranmamakla suçlarken ‘’Takınılan tavır ve alınan karar fazlasıyla saçma. Aboubakar, Suudi Arabistan’da Al-Nassr takımında çok büyük servet kazanıyordu, oyuncum bunları elinin tersi ile iterek Beşiktaş’a geldi. Oyuncumun bu takıma katkısı bariz bir şekilde ortada. Siz altı boş olan iddialarla, saçma sapan gerekçelerle oyuncumu kadro dışı bıraktınız, onun itibarına zarar verdiniz. Üstüne de bir şey olmamış gibi haftası dolmadan affettiniz. Aboubakar çok kırıldı, bu koşullarda kariyerini Beşiktaş kulübünde sürdürmesi çok zor görünüyor’’ diye söyledi.

İlginizi Çekebilir;  Ghezzal, taraftara seslendi: “Daha güçlü döneceğim”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir