Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Ahmet Nur Çebi açıkladı: “Seçimlerde aday olmayacağım”

Ahmet Nur Çebi açıkladı: “Seçimlerde aday olmayacağım”

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
41 0

Beşiktaş’ta sular bir türlü durulmuyor. Olağanüstü seçimli genel kongre kararı alan siyah beyazlı ekipte başkan Ahmet Nur Çebi sonunda beklenen açıklamayı yaptı. Basında çıkan haberlerde bir başkan olacak bir başkan olmayacak şeklinde çok sayıda dedikodu çıkan başkan nihayet sessizliğini bozdu. Yaptığı açıklamada ise yeniden başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.

Düzenlediği basın toplantısında ilk olarak toplantı sonunda soru almayacağını belirterek başlayan Ahmet Nur Çebi, ardından bir bir anlatmak istediklerini anlattı. %68 ile başkan seçildiğini söyleyerek konuşmasını sürdüren Çebi, 2 şampiyonluk yaşadıklarını ve Avrupa Kupalarında namağlup gibi bir serüvenlerinin olduğunu söyledi.

Ahmet Nur Çebi başkan adayı olmayacak

Son zamanlarda yaşanılan sıkıntıları dile getiren Çebi, basın toplantısındaki konuşmasını ise FEDA döneminde yapılanlar ile sürdürdü. Kendilerinin başarısız olmadığını dile getirdi. Ancak şuan ki süreçte Beşiktaş’ın çok fazla yara aldığını ve taze bir kana ihtiyacının olduğunu söyleyerek sözlerini noktaladı. Bunun ardından mevcut yönetimde yeni başkan adaylarının çıkıp çıkmayacağı ise bir muamma olarak kaldı.

İlginizi Çekebilir;  Galatasaray’da Kerem Aktürkoğlu için karar maçı! Okan Buruk…

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir