Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Beşiktaş ile Fenerbahçe genç yıldız kozlarını paylaşacak!

Beşiktaş ile Fenerbahçe genç yıldız kozlarını paylaşacak!

abaddonn abaddonn - - 1 dk okuma süresi
9 0

Transferde atağa kalkan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray dinlemeden rotasına kim girerse transfer etmek için kolları sıvadı. Bu anlamda takımı baştan aşağıya değiştirmek isteyen başkan Hasan Arat’ın transferde keskin ve tam hamleler yapmayı planladığı ifade edildi.

Ahmet Nur Çebi yönetiminde özellikle transfer anlamında istenen başarıyı gösteremeyen ve takıma son haftalarda müzmin sakat oyuncuları katan başkan bu anlamda büyük eleştiri toplamıştı. Bunun ardından ise özellikle Hasan Arat, seçim vaadi ile ilgili olarak transfer konusunu pek çok gündeme aldı. PSG’den dahi bu anlamda oyuncu alacağını açıklayan Hasan Arat’ın devre arasında kimleri katacağı merakla bekleniyor.

Beşiktaş, transferde atağa geçiyor

Almanya’nın Freiburg takımında forma giyen Berkay Yılmaz için tarafların ciddi bir transfer savaşına girdiği ifade ediliyor. Buna göre Fenerbahçe veya Beşiktaş’tan hangisinin genç oyuncuyu transfer edeceği merakla bekleniyor. 18 yaşında bulunan Berkay Yılmaz’ın transferi konusunda özellikle Beşiktaş’ın daha yakın olduğu söylentileri yer alıyor.

İlginizi Çekebilir;  Fenerbahçe - Hatayspor maçını canlı veren kanallar hangileri? Şifresiz izlenebiliyor mu?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir