Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Beşiktaş, Rıza Çalımbay ile küllerinden doğdu

Beşiktaş, Rıza Çalımbay ile küllerinden doğdu

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
30 0

Sezon başından bu yana pek çok sorun ile uğraşan Beşiktaş nihayet Rıza Çalımbay ile rahat bir nefes aldı. Rıza hoca ilk çıktığı maçında takıma 3 puan getirerek büyük bir hengameden siyah beyazlı takımı çıkarmayı başardı. Bununla birlikte deneyimli teknik adam ile Serdar Adalı’da çalışacağını açıkladı.

Sezona Şenol Güneş ile başlayan Beşiktaş, Şenol hocanın istifası sonrasında takımı 6 maçlığına Burak Yılmaz’a emanet etti. Bununla birlikte Burak Yılmaz ile de aradığını bulamayan siyah beyazlı ekip, bu sefer takımın başına içeriden bir isim getirdi. İlk maçında taraftarların da yoğun desteğini gören Rıza Çalımbay galibiyetle başlayarak büyük moral buldu.

Rıza Çalımbay 18 yıl aradan sonra…

Rıza Çalımbay, Beşiktaş ile 18 yıl aradan sonra tekrar buluştu. Bununla birlikte seçime de sayılı günler kala Rıza hocanın geleceği de merak konusu oldu. Ancak ilk maçında galip gelen Rıza hocanın iyi sonuçlar alması halinde takımın başında kalacağı görülen bir gerçek. Çünkü taraftarlar Rıza hocayı çok seviyorlar ve büyük bir şekilde destekliyorlar.

İlginizi Çekebilir;  Tüm Ligler Süresiz Ertelendi! Halil Umut Meler Şoku!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir