Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Beşiktaş seçim tarihini değiştirdi!

Beşiktaş seçim tarihini değiştirdi!

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
41 0

Süper Lig’de zor günler geçiren Beşiktaş, üst üste gelen başarısız sonuçların ardından olağanüstü seçimli kongre kararı almıştı. Bunu daha önce açıkladığı tarih olan 10 Aralık yerine daha yakın bir tarihe alındı. Buna göre olağanüstü seçimli kongre 26 Kasım tarihinde yapılacak.

26 Kasım tarihinde yapılacak olan seçim ile birlikte eğer ki gereken çoğunluk sağlanamazsa o zaman seçim tarihi 3 Aralık’a ertelenecek. Kulisten gelen bilgilere göre mevcut Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi yeni dönemde adaylığını koymayacak. Bunun yerine şuan en büyük başkan adayının Hasan Arat olduğu görülüyor.

Beşiktaş hızlı seçime gidiyor

Üst üste alınan mağlubiyetler ile birlikte Avrupa’da 2 – 0’dan 3 – 2 verilen maç sonrasında siyah beyazlı yönetimde önce Şenol Güneş istifade etti. Ardından da Ahmet Nur Çebi seçimli kongre kararı aldığını açıkladı. Tüm bu gelişmeler son hızı ile devam ederken Beşiktaş’ta başkan adayı olarak ismi en çok geçen Hasan Arat’ta hemen başkanlığını açıkladı.

Daha önce 10 Aralık’ta yapılacağı açıklanan seçimin tarihi değişti ve 26 Kasım’a alındı. Bunun haricinde eğer çoğunluk sağlanamazsa seçim 3 Aralık tarihinde çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

İlginizi Çekebilir;  Ankaragücü – Beşiktaş muhtemel 11’ler

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir