Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Beşiktaş’ta Çebi aday olacak mı? İşte son bilgiler…

Beşiktaş’ta Çebi aday olacak mı? İşte son bilgiler…

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
30 0

Beşiktaş olağanüstü seçimli kongre alırken başkan Çebi’nin aday olup olmayacağı tartışmaları da hala devam ediyor. Gelen bilgilere göre ise başkan Çebi nihayet kararını verdi ve yeni seçimde aday olmayacağını yakın çevresine açıkladı. İşte son dakika gelişmeleri ve dedikoduları…

Beşiktaş, 26 Kasım tarihinde seçime gidiyor. Eğer seçim günü çoğunluk sağlanamazsa o zaman seçim tarihi 3 Aralık olacak. Öncesinde 10 Aralık olarak açıklanan seçim tarihi de böylece değiştirilerek daha öne çekilmiş oldu. Ancak bu değişiklikte başkan Ahmet Nur Çebi hakkında türlü spekülasyonların ortaya çıkmasına neden oldu.

Başkan aday olacak mı?

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi, kulüp tarafından yapılan açıklamada seçim tarihinin değiştirilmesini sağladı. Bu durumda bir an önce başkanlığı bırakmak istediği şeklinde yorumlandı. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin artık yorulduğunu ifade ettiği ve kötü gidişten de kendisini sorumlu tuttuğu gelen bilgiler arasında.

Beşiktaş Avrupa’da 2 – 0 öne geçtiği maçı 3 – 2 kaybetmiş ve ardından pek çok spekülatif habere konu olmuştu. Maçtan sonra Şenol Güneş istifa etmiş ve ardından da Beşiktaş olağanüstü seçimli kongre kararı almıştı. Şuan için adaylığını açıklayan isim ise Hasan Arat olarak dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir;  Galatasaray - Beşiktaş maçı muhtemel 11'ler

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir