Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Hasan Arat: “100 günlük plan hazır”

Hasan Arat: “100 günlük plan hazır”

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
29 0

Beşiktaş başkan adaylarından Hasan Arat, ilk 100 günlük planlarının hazır olduğunu belirterek sıkı çalıştıklarının altını çizdi. Bodrum’da Beşiktaşlılarla buluşan Hasan Arat burada önemli açıklamalarda bulundu. En ciddi başkan adaylarından bir tanesi olarak görülen Arat’ın seçimi kazanmasına muhtemel gözüyle bakılıyor.

Beşiktaş’a sevgiyi ve dostluğu getireceklerini ifade eden Hasan Arat “Beşiktaş bir değişim istiyor. Yeni bir enerji ile birlikte bu değişimde gelecek. Her şey güzel olacak” dedi. Bununla birlikte çalışmalarından da bahseden Arat, 100 günlük planlarının hazır olduğunun altını çizdi. Böylece siyah beyazlı ekipte başkan adayı Hasan Arat en geç 10 gün içerisinde tüm planlarını açıklayacaklarını da hatırlattı.

Hasan Arat 10 gün içinde tüm planları açıklayacağız

Başkan adayı Hasan Arat, 10 gün içinde tüm planları açıklayacaklarını söyledi. Buna göre özellikle başkanlık adaylığı konusunda gereken tüm çalışmaları yaptıklarını söyleyen Arat, bu anlamda gereken özveriyi göstereceklerini de hatırlattı. Böylece usta isim Beşiktaş başkanlığı için şuan en ciddi adaylar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir;  Kopenhag - Galatasaray maçı muhtemel 11’i

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir