Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Kara kartalda kadro dışı olanlara sevindirici haber

Kara kartalda kadro dışı olanlara sevindirici haber

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
10 0

Beşiktaş’ta geçen hafta 5 isim birden kadro dışı bırakılmıştı. Vincent Aboubakar, Valentin Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ve Jean Onana antrenmanlarda yer almakla beraber, Rıza Çalımbay görev verirse yeniden forma giyecek.

Trendyol Süper Ligi’nde 15. haftada Beşiktaş Fenerbahçe’ye 3-0 yenilmişti. Yenilgi neticesinde kara kartallar 26 puanda kalmıştı. Fenerbahçe’den 14 puan geride kalarak yenilgi yaşamıştı. Sonrasında yapılan görüşmeler neticesinde 5 isim için kadro dışı bırakılma kararı alındı. Tarafından yapılan açıklama neticesinde kadronun güçlendirilmesi adına görüşmelerin yapıldığı ve 5 ismin kadro dışı bırakıldığı söylenmişti. Fakat şimdilerde Beşiktaş ile ilgili yeni gelişmeler bulunuyor.

Yeni transfer kararları

Beşiktaş için toplantısı sonrası yapılan açıklamalarda kadronun yeniden güçlendirilmesi ve Beşiktaş için umudun hala devam ettiği gibi pek çok söylemler yer almıştı. Yakın zamanda ise kadro dışı kalanı 5 isim antrenmanlara katılmaya devam edecek. Aynı Zamanda görev verilirse eğer forma giymeye devam ederek maçları çıkabilecek.

Beşiktaş için yeni kadro ile alakalı görüşmelerin devam ettiği bir yandan da yeni transferlerin gerçekleşeceği de açıklandı. Böylelikle Kara kartalların yeniden yükselme umudu yeşerdi. Ayrıca ara transferlerde de takviye yapılacağı ve Bu doğrultuda kadronun daha da güçleneceği ifade ediliyor. Bir yandan Beşiktaş kulübünün büyüklüğü de ifade edildi.  Beşiktaş’ın 100. yıla özel yeni formasının tanıtılacağı da ifade edildi.

İlginizi Çekebilir;  Beşiktaş seçime gidiyor! Sayılı günler kala Hasan Arat konuştu

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir