Futbol Online © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Futbol Online

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beşiktaş Haberleri
  4. »
  5. Beşiktaş başkanlık seçimi bugün!

Beşiktaş başkanlık seçimi bugün!

abaddonn abaddonn - - 2 dk okuma süresi
21 0

Beşiktaş seçime gidiyor. Son dönemde gelen kötü sonuçların ardından Başkan Ahmet Nur Çebi’nin istifa etmesinden sonra seçimli olağanüstü genel kurul kararı alan siyah beyazlı kulüpte başkanlık seçimi bugün yapılacak. Bugün çoğunluğa bakılmaksızın mevcut adaylardan bir tanesinin başkan olması bekleniyor.

Hasan Arat ile Serdar Adalı’nın kıyasıya rekabet halinde olduğu bu dönemde özellikle Beşiktaş’ta başkanların rekabeti gündeme bomba gibi düşüyor. Birbirinden farklı vaatler ile yarışa hazırlanan başkan adayları, seçim çalışmalarını son sürat sürdürüyor. Buna göre siyah beyazlı kulübün yeni başkanı da bugün belli olacak.

Beşiktaş, Serdar Adalı veya Hasan Arat diyecek!

Başkanlık çalışmaları esnasında pek çok ismin adaylığı tartışılmış ancak sonunda 2 isim ön plana çıkmıştı. Serdar Adalı veya Hasan Arat ikilisinden bir tanesinin başkan olması beklendiği seçimlerde Beşiktaş’ta gaza basmaya hazırlanıyor. Her iki başkanda şuan ki teknik direktör olan Rıza Çalımbay ile çalışmaya sıcak bakıyor. Bakalım hangisi seçilecek ve Beşiktaş’ı ara transfer döneminde neler bekleyecek? Hep beraber göreceğiz.

İlginizi Çekebilir;  İspanyollar Arda güler ile ilgili kötü haberi paylaştı “sakatlandı”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir